MENU
Shporta

Amplifikatore

Amplifikatore per Audio, Amplifikatore per Makina, Amplifikatore te Fuqishem

 Radio Marrese Baofeng T57 10KM Kunderujit | Walkie Talkie Professional  Radio Marrese Baofeng T57 10KM Kunderujit | Walkie Talkie Professional
-20 % Nuk ka gjendje
Modeli: Baofeng T57
 Radio Marrese Baofeng T57 10KM Kunderujit | Walkie Talkie ProfessionalPershkrimi i ProduktitEmri :  Radio MarreseProdhuesi : BAOFENGModeli : T57Frekuencat : 130-176 MHz / 400-520 MHzVoltazhi : 7.4VJetegjatesia e baterise : 48 oreDimensionet : 54 x 30 x 105mmNumri i kanaleve : 128Dist..
3,999Leke 4,999Leke
Modeli: Mikrofon Parabolik
Mikrofon Parabolik per te Degjuar Zerin deri ne 300 metraPershkrimi i ProduktitEmri :  Mikrofon ParabolikDistanca efektive : 100 metraDiametri parabolik i pasqyres : 207 mmFurnizimi me energji : bateri 9VMemorie dixitale e integruar : 12 sekondaGama e frekuencave te degjimit dhe te zbatuar..
14,899Leke 18,999Leke
Modeli: Baofeng UV-5R
Radio Marrese Baofeng UV-5R 10KM kunder ujit| Walkie Talkie ProfessionalPershkrimi i ProduktitEmri :  Radio MarreseProdhuesi : BAOFENGModeli : UV-5RFrekuencat : 136-176 MHz / 400-480 MHzVoltazhi : 7.4VDimensionet : 52 x 32 x 100mmNumri i kanaleve : 128Distanca e transmetimit : 5-..
3,999Leke 4,999Leke
Modeli: M7
Radio Marrese Baofeng | Professional FM Transceiver M7Pershkrimi i ProduktitEmri :  Radio MarreseMarka : BaofengModeli : M7Frekenca : UHF : 400-470 MHZ (RX/TX)Numri i kanaleve : Deri ne 16Gjuha : Anglisht/KinezeGrupet CTCSS : 50Grupe te standartit DCS : 105Funksioni i alarmit : I perf..
2,799Leke 3,299Leke
Modeli: Baofeng BF-T3
Radio Marrese | Walkie Talkie Baofeng BF-T3Pershkrimi i ProduktitEmri :  Radio MarreseMarka : BaofengModeli : BF-T3Dimensionet : 5.52 inch x 2.16 inch x 1 inchDistanca e transmetimit : deri ne 3-5 kmSuporton : 22 kanale Pershtatet : per femije mbi 6 vjec e siperBateri : 3 AAAVeco..
3,499Leke 4,499Leke
Modeli: Baofeng
Set dy cope Radio Marrese Baofeng | Walkie TalkiePershkrimi i ProduktitEmri :  Radio MarreseDistanca e transmetimit : deri ne 5 km vije ajrorePerfshin : 2 radiomarrese, antenat, bazat e karikimit dhe manualin e perdorimitFunksioni : realizon komunikimin midis 2 personave, 3-5 km vije ..
5,499Leke 7,999Leke
Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)