Oferta Speciale

Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Oferta Speciale

Krahaso produktin (0)


Zbritje

7,990Leke 9,900Leke

Ekran origjinal per Samsung Galaxy A5 2016

Sp..

Zbritje

Ekran origjinal per Samsung Galaxy A5 2016

Sp..

7,990Leke 9,900Leke


Zbritje

249Leke 349Leke

Adaptor OTG Auris Micro Usb

Ad..

Zbritje

Adaptor OTG Auris Micro Usb

Ad..

249Leke 349Leke


Zbritje

2,490Leke 3,800Leke

Fustan per Femra Ngjyre Lejla

Fu..

Zbritje

Fustan per Femra Ngjyre Lejla

Fu..

2,490Leke 3,800Leke


Zbritje

299Leke 399Leke

Konvertues Scart-Rca

Ko..

Zbritje

Konvertues Scart-Rca

Ko..

299Leke 399Leke


Zbritje

699Leke 999Leke

Unaze per meshkuj ngjyre e zeze me Safir Blu

Un..

Zbritje

Unaze per meshkuj ngjyre e zeze me Safir Blu

Un..

699Leke 999Leke


Zbritje

2,090Leke 2,800Leke

Fustan me Vija

Fu..

Zbritje

Fustan me Vija

Fu..

2,090Leke 2,800Leke


Zbritje

5,499Leke 6,600Leke

Router Xiaomi Mi 4A Gigabit

Ro..

Zbritje

Router Xiaomi Mi 4A Gigabit

Ro..

5,499Leke 6,600Leke


Zbritje

999Leke 1,600Leke

Bateri Per Xiaomi Redmi Note 4

Ba..

Zbritje

Bateri Per Xiaomi Redmi Note 4

Ba..

999Leke 1,600Leke


Zbritje

999Leke 1,600Leke

Bateri Per Xiaomi Redmi Note 4X

Ba..

Zbritje

Bateri Per Xiaomi Redmi Note 4X

Ba..

999Leke 1,600Leke


Zbritje

299Leke 550Leke

Bateri Panasonic cr2032 5*PC

Ba..

Zbritje

Bateri Panasonic cr2032 5*PC

Ba..

299Leke 550Leke


Zbritje

8,900Leke 13,900Leke

12V/24V 6A Karikues Baterie Automatik Per Gjenerator ZH-CH28 06

SP..

Zbritje

12V/24V 6A Karikues Baterie Automatik Per Gjenerator ZH-CH28 06

SP..

8,900Leke 13,900Leke


Zbritje

299Leke 950Leke

Kabell Printeri 150cm

Ka..

Zbritje

Kabell Printeri 150cm

Ka..

299Leke 950Leke


Zbritje

499Leke 999Leke

Solucion per pastrimin e fenereve te makines

So..

Zbritje

Solucion per pastrimin e fenereve te makines

So..

499Leke 999Leke


Zbritje

699Leke 999Leke

Varse per meshkuj dhe femra me simbol kallashi

Va..

Zbritje

Varse per meshkuj dhe femra me simbol kallashi

Va..

699Leke 999Leke


Zbritje

2,490Leke 3,490Leke

Mikser Elektrik DSP

Mi..

Zbritje

Mikser Elektrik DSP

Mi..

2,490Leke 3,490Leke


Zbritje

199Leke 550Leke

Cover mbrojtes per A2 Core

Co..

Zbritje

Cover mbrojtes per A2 Core

Co..

199Leke 550Leke


Zbritje

2,799Leke 3,400Leke

Gaming Mouse A4Tech J95

Ga..

Zbritje

Gaming Mouse A4Tech J95


Ga..

2,799Leke 3,400Leke


Zbritje

599Leke 999Leke

Bikutina per floke me onde dhe kacurrela

Bi..

Zbritje

Bikutina per floke me onde dhe kacurrela

Bi..

599Leke 999Leke


Zbritje

499Leke 1,299Leke

Adaptor Type C OTG

Ad..

Zbritje

Adaptor Type C OTG

Ad..

499Leke 1,299Leke


Zbritje

1,199Leke 1,999Leke

Bluze Adidas per Meshkuj

Bl..

Zbritje

Bluze Adidas per Meshkuj


Bl..

1,199Leke 1,999Leke


Shiko 21 nga 40 te 596 (30 faqe)