MENU
Shporta

Action Camera

Kamera Sportive 4K  Ultra HD | Camera Sports HDMI 12mp Kamera Sportive 4K  Ultra HD | Camera Sports HDMI 12mp
Vetem Online I Ri -17 %
Modeli: Eken 4K Action Camera
Kamera Sportive 4K  Ultra HD | CameraSports HDMI 12mp PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Kamera Sportive 4K HDModeli : H9RDisplay: 2inchBateria: 1050mAh Rezolucioni: Video 1028P/ Foto: 4032x3024Lente me kënd të gjerë: 170 gradëE papërshkueshëm nga uji: Deri në 30 metraRezolu..
4,999Leke 5,999Leke
Kamera Sportive 4K HD | Eken 4K Action Camera Kamera Sportive 4K HD | Eken 4K Action Camera
Vetem Online -12 %
Modeli: Eken 4K Action Camera
Kamera Sportive 4K HD | Eden 4K Action CameraPERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Kamera Sportive 4K HDModeli : H9RDisplay: 2inchBateria: 1050mAh Rezolucioni: Video 1028P/ Foto: 4032x3024Lente me kënd të gjerë: 170 gradëE papërshkueshëm nga uji: Deri në 100 metraDetaje: Kamera e pa..
7,899Leke 8,999Leke
Kamera Sportive 4K Ultra HD | Action Camera Kamera Sportive 4K Ultra HD | Action Camera
Vetem Online -13 %
Modeli: 4K Ultra HD Action Camera
Kamera Sportive 4K HD | Action CameraPERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Kamera Sportive 4K Ultra HDDisplay: 2inchBateria: 900mAh E papërshkueshëm nga uji: Deri në 30 metraDetaje: Kamera e papërshkueshme nga uji EKEN H9R është një aparat kamera fotografike ideale veprimi 4K për pë..
3,499Leke 3,999Leke
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.