MENU
Shporta

Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses

Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses
Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses
Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses
Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses
Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses
Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses
Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses
-21 %
Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses
Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses
Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses
Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses
Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses
Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses
Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses
Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses

Syze Virtuale 3D Shinecon | Realiteti Virtual | Virtual Reality 3D VR Glasses


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Syze Viruale

Marka :Shinecon

Materiali : ABS + PC

Lente : aspheric 40mm

Suporton : celulare 3.5 - 6 inch

Suporton sistemet : Android , iOS

Diametri i Lentes : 40 mm

Kendi i Pamjes  :108 grade

Detaje :

Syzet Virtuale Shinecon ju mundeson te perjetoni realitetin virtual 3D nepermjet filmave ose lojrave te ndryshme. Mjafton te keni nje smartphone ne shtepi dhe realizoni perjetimin e filmave 2D ose 3D. C'eshte me e rendesishme 40mm lente asperike dhe pamje 108 grade ju mundeson juve nje bote te re duke ju sjelle imazhe 3D dhe nje eksperience te paharrueshme.

Nje shoqerues mjaft i mire per udhetimet tuaja dhe kohen qe qendron ne shtepi .


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,399Leke
4,299Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Shinecon
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.