MENU
Shporta

Syze Dielli per Femra | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019

Syze Dielli per Femra | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019
Syze Dielli per Femra | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019
Syze Dielli per Femra | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019
Syze Dielli per Femra | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019
Syze Dielli per Femra | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019
-40 %
Syze Dielli per Femra | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019
Syze Dielli per Femra | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019
Syze Dielli per Femra | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019
Syze Dielli per Femra | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019
Syze Dielli per Femra | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019
Syze Dielli per Femra | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019

Syze Dielli per Femra | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Syze te Polarizuara

Marka : Cramilo

Materiali : PC + Metal

Materiali i Lentes : TAC

Gjeresia / Lartesia e Lentes : 60mm / 55mm

Hapersira e Ndarjes : 15mm

Gjatesia e Bishtit : 133mm

Gjeresia e Frame-it : 150mm

Pesha : 23.5 grame

Referenca : SS53


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,999Leke
4,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Syze
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.