MENU
Shporta

Multimeter Digjital Automatik AC dhe DC

Multimeter Digjital Automatik AC dhe DC
Multimeter Digjital Automatik AC dhe DC
Multimeter Digjital Automatik AC dhe DC
-28 %
Multimeter Digjital Automatik AC dhe DC
Multimeter Digjital Automatik AC dhe DC
Multimeter Digjital Automatik AC dhe DC
Multimeter Digjital Automatik AC dhe DC

Multimeter Digjital Automatik AC dhe DC


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Multimeter

Marka : Baku BK9205

Materiali : plastike industriale

Voltmeter : 2 - 750 V

Mates Resistence : 20 - 200

Karakteristikat : ampermeter 2mA / 20mA / 200mA / 20AArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,299Leke
1,799Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Baku BK9205
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.