MENU
Shporta

Kufje Remax per iPhone, Samsung, Xiaomi | Super Muzike

Kufje Remax per iPhone, Samsung, Xiaomi | Super Muzike
Kufje Remax per iPhone, Samsung, Xiaomi | Super Muzike
Kufje Remax per iPhone, Samsung, Xiaomi | Super Muzike
-27 %
Kufje Remax per iPhone, Samsung, Xiaomi | Super Muzike
Kufje Remax per iPhone, Samsung, Xiaomi | Super Muzike
Kufje Remax per iPhone, Samsung, Xiaomi | Super Muzike
Kufje Remax per iPhone, Samsung, Xiaomi | Super Muzike

Kufje Remax per iPhone, Samsung, Xiaomi | Super Muzike


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Marka : Remax

Modeli : RM-610D

Fuqia : 100 MW

Frekuenca : 20 - 20000 Hz

Gjatesi e telit : 120 cm

Perputhet : iPhone/ iOS , Android


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,099Leke
1,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: REMAX
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.