Kerko - Tag - Pince per klemat per kabell 0.5mm 1.5mm 6mm 10mm

Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Kerko

Produktet që plotësojnë kriteret e kërkimit

Krahaso produktin (0)


Zbritje

4,999Leke 6,390Leke

Pince per klemat per kabell 0.5mm 1.5mm 6mm 10mm

Pi..

Zbritje

Pince per klemat per kabell 0.5mm 1.5mm 6mm 10mm

Pi..

4,999Leke 6,390Leke


Shiko 1 nga 1 te 1 (1 faqe)

Produkte te zgjedhura

Altoparlant iPhone 6s

Altoparlant iPhone 6s

Sp..

100Leke

Termometer Dixhal me Infrared Per Femije

Termometer Dixhal me Infrared Per Femije

Te..

2,499Leke 3,300Leke

Touch Ekran per Htc M7

Touch Ekran per Htc M7

To..

3,999Leke 4,499Leke

Drita per pemen dhe per shtepine

Drita per pemen dhe per shtepine

Dr..

299Leke 699Leke

Ekran per LG X POWER 220/F750
Kapaku Mbrapa i Samsung Galaxy S4
Adaptor Type C OTG

Adaptor Type C OTG

Ad..

499Leke 1,299Leke

Konvertues Scart-Rca

Konvertues Scart-Rca

Ko..

299Leke 399Leke

Altoparlant iPhone 7

Altoparlant iPhone 7

Sp..

500Leke

Karikues universal per laptop

Karikues universal per laptop

A-..

3,699Leke 4,590Leke