Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Video Projektor Epson EH-TW650

 Video Projektor Epson EH-TW650Tipi: LCDBurimi i drites: lampRezolucioni: Full HD (1920x1080)Ndricimi:  -/​3100/​- ANSI lumens (high/​Standard/​Eco)Kontrast: 15.000:1Permasat e ekranit : 0.76-7.62mRaporti i projektorit: 1.02:..


Video Projektor Epson EH-TW650

 Video Projektor Epson EH-TW650Tipi: LCDBurimi i drites: lampRezolucioni: Full HD (1920x1080)Ndricimi:  -/​3100/​- ANSI lumens (high/​Standard/​Eco)Kontrast: 15.000:1Permasat e ekranit : 0.76-7.62mRaporti i projektorit: 1.02:..


Video Projektor Acer X1323WH

 Video Projektor Acer X1323WHSistemi i projektimit: DLPModeli:  X1323WHTeknologjia e imazhit: DLPNdricimi ne  Lumens : 3700Rezolucioni i pamjes:  WXGA 1280 x 800Kontrasti i imazheve: 20000:1Rezolucioni maksimum: WXG..


Video Projektor Acer X1323WH

 Video Projektor Acer X1323WHSistemi i projektimit: DLPModeli:  X1323WHTeknologjia e imazhit: DLPNdricimi ne  Lumens : 3700Rezolucioni i pamjes:  WXGA 1280 x 800Kontrasti i imazheve: 20000:1Rezolucioni maksimum: WXG..


Video Projektor Acer X1123H


Acer Video Projecktor X1123HTeknologjia: DLPNdricimi: 3,600 ANSI lumensKontrast: 20,000: 1Rezolucioni: 800x600Formati: 4: 3 Native, 16: 9 compatibleTinguli: 3WZhurma: 26dBLlampa: 190 WJetegjatesia normale / ekonomike / ekstreme Specifikimet e artikullitGjendja e pr..


Video Projektor Acer X1123H


Acer Video Projecktor X1123HTeknologjia: DLPNdricimi: 3,600 ANSI lumensKontrast: 20,000: 1Rezolucioni: 800x600Formati: 4: 3 Native, 16: 9 compatibleTinguli: 3WZhurma: 26dBLlampa: 190 WJetegjatesia normale / ekonomike / ekstreme Specifikimet e artikullitGjendja e pr..


Video Projektor Canon LV-X320

 Video Projektor Canon LV-X320Tipi i pajisjes: DLP projectorNdricimi: 3200 lumensRaporti i kontrastit: 10000:1Rezolucioni:  XGA (1024 x 768)Hyrja: RGB,video e perbere, komponentet (NTSC, SECAM, PAL, PAL-N, PAL-M, NTSC 4.43, PAL 60)Modaliteti i v..


Video Projektor Canon LV-X320

 Video Projektor Canon LV-X320Tipi i pajisjes: DLP projectorNdricimi: 3200 lumensRaporti i kontrastit: 10000:1Rezolucioni:  XGA (1024 x 768)Hyrja: RGB,video e perbere, komponentet (NTSC, SECAM, PAL, PAL-N, PAL-M, NTSC 4.43, PAL 60)Modaliteti i v..


Zbritje

1cope furce per pastrimin e Tastieres dhe mbledh pluhurat e Kondicionerit te makines

1cope furce per pastrimin e  Tastieres dhe mbledh pluhurat e  Kondicionerit te makines   Karakteristikat:Sasia: 1Materiali: Mikrofiber+pp+nylonMadhesia:L*W 16.5*4cm/6.50x1.57inch, Gjatesia e furces 3.3cm/1.31inchSpecifikimet e artikullitGjendja ..


Zbritje

1cope furce per pastrimin e Tastieres dhe mbledh pluhurat e Kondicionerit te makines

1cope furce per pastrimin e  Tastieres dhe mbledh pluhurat e  Kondicionerit te makines   Karakteristikat:Sasia: 1Materiali: Mikrofiber+pp+nylonMadhesia:L*W 16.5*4cm/6.50x1.57inch, Gjatesia e furces 3.3cm/1.31inchSpecifikimet e artikullitGjendja ..


Zbritje

FAST CHARGE USB Original to A CABLE S10+

FAST CHARGE USB Original to A CABLE S10+Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Tran..


Zbritje

FAST CHARGE USB Original to A CABLE S10+

FAST CHARGE USB Original to A CABLE S10+Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Tran..


HP ProDesk 600 G1 SFF Desktop PC - Intel Core i5-4570 3.2GHz 8GB 500GB pa monitor

Ky produkt i certifikuar i rinovuar testohet dhe certifikohet për të parë dhe punuar si i ri. Procesi i rinovimit përfshin testimin e funksionalitetit, pastrimin bazë, inspektimin dhe ripaketimin. Produkti është me të gjitha aksesorët përkatës, një garanci minimale prej..


HP ProDesk 600 G1 SFF Desktop PC - Intel Core i5-4570 3.2GHz 8GB 500GB pa monitor

Ky produkt i certifikuar i rinovuar testohet dhe certifikohet për të parë dhe punuar si i ri. Procesi i rinovimit përfshin testimin e funksionalitetit, pastrimin bazë, inspektimin dhe ripaketimin. Produkti është me të gjitha aksesorët përkatës, një garanci minimale prej..


HP Compaq 8200 Elite CMT/Core i7-2600 @ 3.4 GHz pa monitor

Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte refurbished.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 hPagesa        |..


HP Compaq 8200 Elite CMT/Core i7-2600 @ 3.4 GHz pa monitor

Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte refurbished.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 hPagesa        |..


Set Kompjuter Desktop Refurbished Fujitsu siemens E700 intel pentium G–640 RAM 4 GB hdd 320 GB

Ky produkt i certifikuar i rinovuar testohet dhe certifikohet për të parë dhe punuar si i ri. Procesi i rinovimit përfshin testimin e funksionalitetit, pastrimin bazë, inspektimin dhe ripaketimin. Produkti është me të gjitha aksesorët përkatës, një garanci minimale prej..


Set Kompjuter Desktop Refurbished Fujitsu siemens E700 intel pentium G–640 RAM 4 GB hdd 320 GB

Ky produkt i certifikuar i rinovuar testohet dhe certifikohet për të parë dhe punuar si i ri. Procesi i rinovimit përfshin testimin e funksionalitetit, pastrimin bazë, inspektimin dhe ripaketimin. Produkti është me të gjitha aksesorët përkatës, një garanci minimale prej..


Shiko 1 nga 9 te 9 (1 faqe)