MENU
Shporta

Desifektant Duarsh Miss Sandy | Antibakterial 70% alkool

Desifektant Duarsh Miss Sandy  | Antibakterial 70% alkool
Desifektant Duarsh Miss Sandy  | Antibakterial 70% alkool
Desifektant Duarsh Miss Sandy  | Antibakterial 70% alkool
-50 %
Desifektant Duarsh Miss Sandy  | Antibakterial 70% alkool
Desifektant Duarsh Miss Sandy  | Antibakterial 70% alkool
Desifektant Duarsh Miss Sandy  | Antibakterial 70% alkool
Desifektant Duarsh Miss Sandy | Antibakterial 70% alkool

Desifektant Duarsh Miss Sandy  | Antibakterial 70% alkool


Pershkrimi i Produktit

Sasia : 80 ml

Permbajtja : 70 % alkool

Prodhim  :  Grek


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
249Leke
499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Miss Sandy
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.