MENU
Shporta

XIAOMI REDMI 8A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB

XIAOMI REDMI 8A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
XIAOMI REDMI 8A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
XIAOMI REDMI 8A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Vetem Online -18 %
XIAOMI REDMI 8A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
XIAOMI REDMI 8A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
XIAOMI REDMI 8A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
XIAOMI REDMI 8A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB

XIAOMI REDMI 8A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB 

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Xiaomi

Sistemi Operativ: Android 9.0 (Pie)

Dimensionet : 156.5 x 75.4 x 9.4 mm

CPU (Proçesori ) : Octa-Core ( 4x1.95 GHz Cortex-A53 & 4X1.45 GHz Cortex-A53 )

RAM/ Memorie : 2GB /  16GB

Karta Grafike : Andreno 505

Porta e karikimit :  USB Type-C

Ekrani ( Dispaly ) : IPS LCD 6.23 inch

Rezolucioni : 720 x 1520 pixels

Kamera : 12MP /  8MP

Kapaciteti i baterise : 5000 mAh

Garancia : 12 muaj nga Aksesore.al

Asistence Teknike : 24 muaj nga Aksesore.al

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
15,499Leke
18,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Xiaomi Redmi 8A
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.