Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Xiaomi Mi Electric Scooter (Skuter elektrik)


Dizajni minimalist Mi Electric Scooter ka fituar  çmimin prestigjioz të Red Dot "Best of the Best", si dhe çmimin iF Design Award 2017. Skuteri Electric Electric  ka një dizajn  që frymëzon dhe lëviz. E fortë por e lehtë Korniza  është bërë nga alumini i shkallës hapësinore, i cili ka një densitet të ulët dhe forcë të lartë strukturore. Ajo gjithashtu ka përçueshmëri të shkëlqyer termike dhe rezistencë ndaj korrozionit për qëndrueshmëri të shtuar. Me vetëm 26.9 bs, Mi Electric Scooter është një madhësi dhe peshë e madhe portative për bartjet dhe për manovrimin e shkallëve dhe trotuareve. Ndriçimi i sigurisë Fenerët janë thelbësorë për udhëtimin gjatë natës, por jo të gjithë skuterët i kanë ato. Mi Electric Scooter përmban një fener ultra të ndritshëm 1.1W me një gamë deri në 6 metra për siguri të shtuar. Ndriçuesit e kuq ndezin dukshëm ndërsa frenojnë si një paralajmërim për këmbësorët e tjerë dhe automjetet në rrugë. Deri në 18.6 milje në një tarifë të vetme Several 18650mAh bateri litium me kapacitet të lartë të furnizuar nga LG jep deri në 18.6 milje udhëtim me një tarifë të vetme. Menaxhimi i mençur i baterisë përmes aplikacionit tregon shëndetin e paketës së baterisë dhe ju njofton menjëherë nëse ka probleme.

Specifikimet:

Pesha e artikullit: .9 26.9

Gama e ngarkesës: 55-220 lbs

Shpejtësia maksimale: Përafërsisht. 15.5 mph

Distanca e udhëtimit: Përafërsisht. 18.6 milje

Struktura e energjisë: njësi të baterisë litium 30 x 18650mAh

Koha e ngarkimit: Përafërsisht. 5 oreSpecifikimet e artikullit

Gjendja e produktit :

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt. 
Shkruaj nje recension

Lutemi Hyr ose regjistrohu qe te shkruash nje recension

Produkte te ngjashme

Produkte te reja

Ekran OEM Per Samsung Galaxy J7 2015
Zbritje
New
Ekran Origjinal Per Huawei P20 Pro
Zbritje
New
Bateri Per Smartwatch
Zbritje
New

999Leke 1,590Leke

Bateri Per Smartwatch

Cover Mbrojtes Per Xiaomi
Zbritje
New

299Leke 550Leke

Cover Mbrojtes Per Xiaomi

Xham Mbrojtes 6D per iPhone
Zbritje
New

899Leke 1,299Leke

Xham Mbrojtes 6D per iPhone

Ekran origjinal per samsung A7
New
Ekran Origjinal per LG-G6
Zbritje
New

5,099Leke 6,099Leke

Ekran Origjinal per LG-G6

Kufje Airpods i7 TWS
Zbritje
New

1,299Leke 1,550Leke

Kufje Airpods i7 TWS