Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Zbritje

2,090Leke 3,600Leke

Bluze me lule per femra

Bluze per femra B810219  REFERENCA:  B810219.Bluza ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h.Pagesa        ||||CASH.Kthimi         |Pa p..


Zbritje

Bluze me lule per femra

Bluze per femra B810219  REFERENCA:  B810219.Bluza ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h.Pagesa        ||||CASH.Kthimi         |Pa p..

2,090Leke 3,600Leke


Zbritje

2,490Leke 4,600Leke

Bluze per femra me dizenjo

Bluze  per femra me dizenjo B810222  REFERENCA:  B810222.Bluza ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h.Pagesa        ||||CASH.Kthimi    &nb..


Zbritje

Bluze per femra me dizenjo

Bluze  per femra me dizenjo B810222  REFERENCA:  B810222.Bluza ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h.Pagesa        ||||CASH.Kthimi    &nb..

2,490Leke 4,600Leke


Zbritje

2,490Leke 4,000Leke

Bluze e gjate per femra me dizenjo

Bluze e gjate per femra me dizenjo  Referenca : F810213.Bluze e gjate per femra e cila mund te vishet me strece. Vjen ne 3 ngjyra te ndryshme gjendje.Fustani ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72&nbs..


Zbritje

Bluze e gjate per femra me dizenjo

Bluze e gjate per femra me dizenjo  Referenca : F810213.Bluze e gjate per femra e cila mund te vishet me strece. Vjen ne 3 ngjyra te ndryshme gjendje.Fustani ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72&nbs..

2,490Leke 4,000Leke


Zbritje

2,490Leke 4,300Leke

Fustan kamosh per femra

Fustan  kamosh per femra  F810209Fustan me material kamoshi per femra. Fustani eshte mjaft praktik dhe gjendjet ne disa ngjyra.REFERENCA:  F810209Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h.Pagesa       &n..


Zbritje

Fustan kamosh per femra

Fustan  kamosh per femra  F810209Fustan me material kamoshi per femra. Fustani eshte mjaft praktik dhe gjendjet ne disa ngjyra.REFERENCA:  F810209Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h.Pagesa       &n..

2,490Leke 4,300Leke


Zbritje

2,790Leke 4,800Leke

Fustan Me Lule

Fustan  Me Lule F810210  Fustan pranveror lehtesisht i kombinueshem.I pershtatshem per perdit nese e vishni me kepuce ose pupa dhe njekohesisht mund ta vishni dhe per raste te vecanta me kepuce me take me te larte. Dizenjimi e tij ju mundeson ta kombinoni..


Zbritje

Fustan Me Lule

Fustan  Me Lule F810210  Fustan pranveror lehtesisht i kombinueshem.I pershtatshem per perdit nese e vishni me kepuce ose pupa dhe njekohesisht mund ta vishni dhe per raste te vecanta me kepuce me take me te larte. Dizenjimi e tij ju mundeson ta kombinoni..

2,790Leke 4,800Leke


Zbritje

2,090Leke 2,800Leke

Fustan me Vija

Fustan  me VijaFustan pranveror per femra. Fustani vjen me 3 ngjyra te ndryshme te cilat jane te vijezuara. Eshte mjaft praktik per perditshmerine tuaj. REFERENCA:  F810201.Produkti ka mase standarte !Veshje me stil !Transporti |Nepermjet Postes..


Zbritje

Fustan me Vija

Fustan  me VijaFustan pranveror per femra. Fustani vjen me 3 ngjyra te ndryshme te cilat jane te vijezuara. Eshte mjaft praktik per perditshmerine tuaj. REFERENCA:  F810201.Produkti ka mase standarte !Veshje me stil !Transporti |Nepermjet Postes..

2,090Leke 2,800Leke


Zbritje

3,499Leke 5,100Leke

Fustan i gjate per femra me lule

Fustan i gjate per femra me lule Fustani eshte i gjate i pershtatshem per stinen e vjeshtes. Fustanet kane dizenjo me lule dhe jane gjendje disa modele gjendje. Fustani eshte ne ngjyre : krem, roze dhe blu.  Eshte mase standarte dhe mjaft praktik per perditshm..


Zbritje

Fustan i gjate per femra me lule

Fustan i gjate per femra me lule Fustani eshte i gjate i pershtatshem per stinen e vjeshtes. Fustanet kane dizenjo me lule dhe jane gjendje disa modele gjendje. Fustani eshte ne ngjyre : krem, roze dhe blu.  Eshte mase standarte dhe mjaft praktik per perditshm..

3,499Leke 5,100Leke


Zbritje

1,890Leke 3,200Leke

Fustan i kuq

Fustan i kuq   F810214Fustan i lirshem dhe mjaft praktik per femra. Ju mund ta vishni ne perditshmerine tuaj dhe te ndjeheni mjaft komode me te !REFERENCA:  F810214Fustani ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Nepermjet Postes Shqipta..


Zbritje

Fustan i kuq

Fustan i kuq   F810214Fustan i lirshem dhe mjaft praktik per femra. Ju mund ta vishni ne perditshmerine tuaj dhe te ndjeheni mjaft komode me te !REFERENCA:  F810214Fustani ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Nepermjet Postes Shqipta..

1,890Leke 3,200Leke


Zbritje

2,590Leke 3,900Leke

Fustan I Lirshem Me vija

Fustan I Lirshem Me vija     F810211Fustani eshte i lirshem dhe mjaft praktik per perditshmerine tuaj. Struktura e tij ju mundeson paraqitje me te mire te trupit tuaj duke mbuluar defekte te mundshme  ne dukje. Fustani vjen ne disa ngjyra te cilat ja..


Zbritje

Fustan I Lirshem Me vija

Fustan I Lirshem Me vija     F810211Fustani eshte i lirshem dhe mjaft praktik per perditshmerine tuaj. Struktura e tij ju mundeson paraqitje me te mire te trupit tuaj duke mbuluar defekte te mundshme  ne dukje. Fustani vjen ne disa ngjyra te cilat ja..

2,590Leke 3,900Leke


Zbritje

2,690Leke 4,000Leke

Fustan i lirshem per femra

Fustan i lirshem per femra    F810215Fustan pranveror per femra i cili vjen ne disa ngjyra,secila prej ngjyrave eshte e kombinuar me ngjyren gri . Eshte mjaft praktik per perditshmerine tuaj. REFERENCA:  F810215Fustani ka mase standarte !Veshje ..


Zbritje

Fustan i lirshem per femra

Fustan i lirshem per femra    F810215Fustan pranveror per femra i cili vjen ne disa ngjyra,secila prej ngjyrave eshte e kombinuar me ngjyren gri . Eshte mjaft praktik per perditshmerine tuaj. REFERENCA:  F810215Fustani ka mase standarte !Veshje ..

2,690Leke 4,000Leke


Zbritje

3,590Leke 5,100Leke

Fustan Kemishe e Gjate

Fustan Kemishe e Gjate F810206Fustani ne pjesen e siperme eshte i ngjashem me strukturen e kemishave normale. Eshte mase standarte dhe mjaft praktik per perditshmeri. REFERENCA:  F180207Fustani ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Ne..


Zbritje

Fustan Kemishe e Gjate

Fustan Kemishe e Gjate F810206Fustani ne pjesen e siperme eshte i ngjashem me strukturen e kemishave normale. Eshte mase standarte dhe mjaft praktik per perditshmeri. REFERENCA:  F180207Fustani ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Ne..

3,590Leke 5,100Leke


Zbritje

3,299Leke 5,100Leke

Fustan me lule i gjate per femra

Fustan me lule i gjate per femraFustani eshte i gjate i pershtatshem per stinen e vjeshtes. Eshte ne disa ngjyra :  e zeze, roze, kafe . Eshte mase standarte dhe mjaft praktik per perditshmeri. REFERENCA:  F180235Fustani ka mase standarte !Veshje plo..


Zbritje

Fustan me lule i gjate per femra

Fustan me lule i gjate per femraFustani eshte i gjate i pershtatshem per stinen e vjeshtes. Eshte ne disa ngjyra :  e zeze, roze, kafe . Eshte mase standarte dhe mjaft praktik per perditshmeri. REFERENCA:  F180235Fustani ka mase standarte !Veshje plo..

3,299Leke 5,100Leke


Zbritje

2,290Leke 3,500Leke

Fustan Me pala Per Femra

Fustan Me pala Per Femra  F810212Fustan pranveror me pala. Dizenjimi i tij, i cili vjen me nje ngjyre uniforme ne pjesen e siperme dhe me disa kombinim ngjyrash ne pjesen e poshtme, ju lejon ta kombinoni me kepuce te ndryshme,me kepuce me take etj. REFERENCA:&..


Zbritje

Fustan Me pala Per Femra

Fustan Me pala Per Femra  F810212Fustan pranveror me pala. Dizenjimi i tij, i cili vjen me nje ngjyre uniforme ne pjesen e siperme dhe me disa kombinim ngjyrash ne pjesen e poshtme, ju lejon ta kombinoni me kepuce te ndryshme,me kepuce me take etj. REFERENCA:&..

2,290Leke 3,500Leke


Zbritje

3,299Leke 5,100Leke

Fustan me pala per femra

Fustan me pala per femraFustani eshte trecereksh i pershtatshem per stinen e vjeshtes. Eshte i dizenjuar me lule dhe pjesa e poshtme e tij eshte me pala te gjera te cilat e bejne te duket mjaft i rehatshem . Fustani ka dy ngjyra te cilat jane ne tonalitet e stines se vj..


Zbritje

Fustan me pala per femra

Fustan me pala per femraFustani eshte trecereksh i pershtatshem per stinen e vjeshtes. Eshte i dizenjuar me lule dhe pjesa e poshtme e tij eshte me pala te gjera te cilat e bejne te duket mjaft i rehatshem . Fustani ka dy ngjyra te cilat jane ne tonalitet e stines se vj..

3,299Leke 5,100Leke


Zbritje

1,690Leke 2,600Leke

Fustan Me Pika

Fustan  Me Pika   F810203Fustani vjen ne dy ngjyra gjendje ne ngjyren e zeze dhe ne ngjyren mustarde te cilat jane te dizenjuara me pika ne siperfaqen e tyre. Fustani eshte mjaft praktik per perdite .REFERENCA:  F810203.Fustani ka mase standarte..


Zbritje

Fustan Me Pika

Fustan  Me Pika   F810203Fustani vjen ne dy ngjyra gjendje ne ngjyren e zeze dhe ne ngjyren mustarde te cilat jane te dizenjuara me pika ne siperfaqen e tyre. Fustani eshte mjaft praktik per perdite .REFERENCA:  F810203.Fustani ka mase standarte..

1,690Leke 2,600Leke


Zbritje

2,690Leke 5,000Leke

Fustan Modern Per Femra

Fustan Modern Per Femra F810218   Fustani  vjen ne tre ngjyra te ndryshme gjendje ku secili prej modeleve vjen i dizenjuar ne menyre te vecante ne forme valesh ne pjesen e kraheve dhe ne pjesen fundore te fustanit. Mund ta vishni ne perdishmerine tua..


Zbritje

Fustan Modern Per Femra

Fustan Modern Per Femra F810218   Fustani  vjen ne tre ngjyra te ndryshme gjendje ku secili prej modeleve vjen i dizenjuar ne menyre te vecante ne forme valesh ne pjesen e kraheve dhe ne pjesen fundore te fustanit. Mund ta vishni ne perdishmerine tua..

2,690Leke 5,000Leke


Zbritje

2,590Leke 4,400Leke

Fustan ngjyra jeshile, kuqe dhe kafe


Fustan ngjyra jeshile, kuqe dhe kafe F810202Fustan i vecante per raste . Mund ta gjeni ne 3 ngjyra gjendje.Veshje plot stil !REFERENCA:  F810202.Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h.Pagesa        ||||CAS..


Zbritje

Fustan ngjyra jeshile, kuqe dhe kafe


Fustan ngjyra jeshile, kuqe dhe kafe F810202Fustan i vecante per raste . Mund ta gjeni ne 3 ngjyra gjendje.Veshje plot stil !REFERENCA:  F810202.Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h.Pagesa        ||||CAS..

2,590Leke 4,400Leke


Zbritje

2,590Leke 4,500Leke

Fustan ngjyre Portokalli Me Lule

Fustan ngjyre Portokalli Me Lule    F810205Fustan pranveror me lule i cili ju mundeson ta kombinoni lehtesisht . Fustani eshte praktik per perdishmerine tuaj.REFERENCA:  F810205.Fustani ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Nepermjet ..


Zbritje

Fustan ngjyre Portokalli Me Lule

Fustan ngjyre Portokalli Me Lule    F810205Fustan pranveror me lule i cili ju mundeson ta kombinoni lehtesisht . Fustani eshte praktik per perdishmerine tuaj.REFERENCA:  F810205.Fustani ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Nepermjet ..

2,590Leke 4,500Leke


Zbritje

2,590Leke 4,000Leke

Fustan per Femra burberry

Fustan per Femra burberry  F810217REFERENCA:  F810217.Fustani ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h.Pagesa        ||||CASH.Kthimi         ..


Zbritje

Fustan per Femra burberry

Fustan per Femra burberry  F810217REFERENCA:  F810217.Fustani ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h.Pagesa        ||||CASH.Kthimi         ..

2,590Leke 4,000Leke


Zbritje

2,690Leke 4,600Leke

Fustan Per Femra me Dizenjo

Fustan Per Femra me Dizenjo    F810227REFERENCA:  F810227.Fustani ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h.Pagesa        ||||CASH.Kthimi      &nb..


Zbritje

Fustan Per Femra me Dizenjo

Fustan Per Femra me Dizenjo    F810227REFERENCA:  F810227.Fustani ka mase standarte !Veshje plot stil !Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h.Pagesa        ||||CASH.Kthimi      &nb..

2,690Leke 4,600Leke


Shiko 1 nga 20 te 33 (2 faqe)