Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Zbritje

Kamera Wireless PTZ 1080 Full HD

Kamera Wireless PTZ 1080 Full HD·         Emri i Markes: BESDER ·         Tipi: Kamera IP ·         Realizimi i Lidhjes: IP/Lidhje me..


Zbritje

Kamera Wireless PTZ 1080 Full HD

Kamera Wireless PTZ 1080 Full HD·         Emri i Markes: BESDER ·         Tipi: Kamera IP ·         Realizimi i Lidhjes: IP/Lidhje me..


Zbritje

Kamera IP Me Wifi Full HD 1080P, 2 MegaPixel

Kamera IP Me Wifi Full HD 1080P, 2 MegaPixel- Monitoroni nepermjet celularit tuaj cdo moment.Mund te perdoret nga  celular iOS, Android, Monitoroni në distancë përmes aplikacionit iCsee në telefonat tuaj, mund të shikoni dhe monitoroni në çdo kohë në të gjithë botë..


Zbritje

Kamera IP Me Wifi Full HD 1080P, 2 MegaPixel

Kamera IP Me Wifi Full HD 1080P, 2 MegaPixel- Monitoroni nepermjet celularit tuaj cdo moment.Mund te perdoret nga  celular iOS, Android, Monitoroni në distancë përmes aplikacionit iCsee në telefonat tuaj, mund të shikoni dhe monitoroni në çdo kohë në të gjithë botë..


Zbritje

Rrip fosforeshent per kafshe shtepiake

Rrip fosforeshent per kafshe shtepiakeSpecifikimet e artikullit Gjendja e produktit : Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transpo..


Zbritje

Rrip fosforeshent per kafshe shtepiake

Rrip fosforeshent per kafshe shtepiakeSpecifikimet e artikullit Gjendja e produktit : Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transpo..


Zbritje

Mini Kamera HD 1080P

Karakteristikat:- mini 1080P full HD car DVR camera recorder - High definition full HD1080P - Support 32GB TF card max. (Memory card not included) - Image proportion: 4 : 3 - Support system: Windows ME / 2000 / XP / 2003 / Vista, Mac OS, Linux - Battery capacity: 200mAh..


Zbritje

Mini Kamera HD 1080P

Karakteristikat:- mini 1080P full HD car DVR camera recorder - High definition full HD1080P - Support 32GB TF card max. (Memory card not included) - Image proportion: 4 : 3 - Support system: Windows ME / 2000 / XP / 2003 / Vista, Mac OS, Linux - Battery capacity: 200mAh..


Zbritje

Kamer inteligjente me WIFI me aplikacion nga telefoni SD karte 32GB dhurate

Karakteristikat dhe specifikimet teknike:Monitorim PAN dhe TIL Kamera rrotullohet 350°pan dhe 90°tilt. Ju mund ta kontrolloni ate nga largesia nepermjet aplikacionit per telefon ose pc Audio me dy rruge Kamera ka mikrofon dhe altoparlant. P2P Kontroll ne distance ..


Zbritje

Kamer inteligjente me WIFI me aplikacion nga telefoni SD karte 32GB dhurate

Karakteristikat dhe specifikimet teknike:Monitorim PAN dhe TIL Kamera rrotullohet 350°pan dhe 90°tilt. Ju mund ta kontrolloni ate nga largesia nepermjet aplikacionit per telefon ose pc Audio me dy rruge Kamera ka mikrofon dhe altoparlant. P2P Kontroll ne distance ..


Kamera Dahua G26 P

Kamera Dahua G26 PSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet..


Kamera Dahua G26 P

Kamera Dahua G26 PSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet..


Zbritje

Set Kamera Sigurie 2MPx IP ( 2 cope ) Analoge

Seti permban:1 x Rregjistrues HD 2 x 2 Megapixel 3.6mm kamera rrjeti per jashte dhe brenda1 x Aplikacioni per smartphone (iDMSS)1 x PC software (PSS)Web support for Internet Explorer2 x 20m rgb camera connection cables1 x LAN network cable1 x USB mouse1 x fash..


Zbritje

Set Kamera Sigurie 2MPx IP ( 2 cope ) Analoge

Seti permban:1 x Rregjistrues HD 2 x 2 Megapixel 3.6mm kamera rrjeti per jashte dhe brenda1 x Aplikacioni per smartphone (iDMSS)1 x PC software (PSS)Web support for Internet Explorer2 x 20m rgb camera connection cables1 x LAN network cable1 x USB mouse1 x fash..


Zbritje

Set Kamera Sigurie 2MP ( 4 cope ) Analoge

Seti permban:1 x Rregjistrues HD 4 x 2 Megapixel 3.6mm kamera rrjeti per jashte dhe brenda1 x Aplikacioni per smartphone (iDMSS)1 x PC software (PSS)Web support for Internet Explorer4 x 20m rgb camera connection cables1 x LAN network cable1 x USB mouse1 x fash..


Zbritje

Set Kamera Sigurie 2MP ( 4 cope ) Analoge

Seti permban:1 x Rregjistrues HD 4 x 2 Megapixel 3.6mm kamera rrjeti per jashte dhe brenda1 x Aplikacioni per smartphone (iDMSS)1 x PC software (PSS)Web support for Internet Explorer4 x 20m rgb camera connection cables1 x LAN network cable1 x USB mouse1 x fash..


Zbritje

Set Kamera Sigurie 2MPx IP ( 2 cope )

Seti permban:1 x Rregjistrues HD 2 x 2 Megapixel 3.6mm kamera rrjeti per jashte dhe brenda1 x Aplikacioni per smartphone (iDMSS)1 x PC software (PSS)Web support for Internet Explorer2 x 20m CAT5 camera connection cables1 x LAN network cable1 x USB mouse1 x fas..


Zbritje

Set Kamera Sigurie 2MPx IP ( 2 cope )

Seti permban:1 x Rregjistrues HD 2 x 2 Megapixel 3.6mm kamera rrjeti per jashte dhe brenda1 x Aplikacioni per smartphone (iDMSS)1 x PC software (PSS)Web support for Internet Explorer2 x 20m CAT5 camera connection cables1 x LAN network cable1 x USB mouse1 x fas..


Zbritje

Set Kamera Sigurie 2MPx IP ( 4 cope )

Seti permban:1 x Rregjistrues HD 4 x 2 Megapixel 3.6mm kamera rrjeti per jashte dhe brenda1 x Aplikacioni per smartphone (iDMSS)1 x PC software (PSS)Web support for Internet Explorer4 x 20m CAT5 camera connection cables1 x LAN network cable1 x USB mouse1 x fas..


Zbritje

Set Kamera Sigurie 2MPx IP ( 4 cope )

Seti permban:1 x Rregjistrues HD 4 x 2 Megapixel 3.6mm kamera rrjeti per jashte dhe brenda1 x Aplikacioni per smartphone (iDMSS)1 x PC software (PSS)Web support for Internet Explorer4 x 20m CAT5 camera connection cables1 x LAN network cable1 x USB mouse1 x fas..


Shiko 1 nga 10 te 10 (1 faqe)