Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Zbritje

Pult Kondicioneri Universal

Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda..


Zbritje

Pult Kondicioneri Universal

Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda..


Zbritje

Ngrohese Elektrike Aeroterm TC-TP2000

Ngrohese Elektrike Aeroterm TC-TP2000Ngrohes elektrik(Kondicioner)Temperatura : 10-49 grade.Ekran Kontrolli.E pershtatshme per tu vendosur ne mur ose tavoline. Fikje automatikePermasat : 50.5 x 20 x 12 cmPesha: 2kgFuqia: 2000wSpecifikimet e artikullitGjendja e prod..


Zbritje

Ngrohese Elektrike Aeroterm TC-TP2000

Ngrohese Elektrike Aeroterm TC-TP2000Ngrohes elektrik(Kondicioner)Temperatura : 10-49 grade.Ekran Kontrolli.E pershtatshme per tu vendosur ne mur ose tavoline. Fikje automatikePermasat : 50.5 x 20 x 12 cmPesha: 2kgFuqia: 2000wSpecifikimet e artikullitGjendja e prod..


Zbritje

Ngrohese Qeramike Aeroterme FA5571-2

Ngrohese Qeramike Aeroterme  FA5571-2Ngrohesja qeramike , FA 5571-2, eshte e pershtatshme per sezonin dimeror dhe veror.Siperfaqja e mbuluar eshte 25 metra katrore.Mund te vendoset ne mur .E pershtshme per ngrohje/ftohje te zyrave apo dhomave tuaja .Me ekran L..


Zbritje

Ngrohese Qeramike Aeroterme FA5571-2

Ngrohese Qeramike Aeroterme  FA5571-2Ngrohesja qeramike , FA 5571-2, eshte e pershtatshme per sezonin dimeror dhe veror.Siperfaqja e mbuluar eshte 25 metra katrore.Mund te vendoset ne mur .E pershtshme per ngrohje/ftohje te zyrave apo dhomave tuaja .Me ekran L..


Zbritje

Drita shumengjyreshe per pemen

Drita shumengjyreshe per pemen Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti&nbs..


Zbritje

Drita shumengjyreshe per pemen

Drita shumengjyreshe per pemen Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti&nbs..


Zbritje

Drita per pemen dhe per shtepine

Drita per pemen dhe per shtepineSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |N..


Zbritje

Drita per pemen dhe per shtepine

Drita per pemen dhe per shtepineSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |N..


Zbritje

Peshore elektronike per kuzhine

Peshore elektronike per kuzhineKapaciteti: 7000 g.Ekran lcdBatteri: AA 1.5 VVoltazhi: 2x1.5=3VSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen to..


Zbritje

Peshore elektronike per kuzhine

Peshore elektronike per kuzhineKapaciteti: 7000 g.Ekran lcdBatteri: AA 1.5 VVoltazhi: 2x1.5=3VSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen to..


Zbritje

Blender portativ per lengje

Blender portativ per lengjeNumri i modelit:HM-03Volumi: 380ml Modeli i motorit:DC3.6V Kapaciteti i modelit: 2000mAh Porta e karikimit:USB Koha e karikimit: rreth 3 ore Koha per nje punim te vetem: 90 sekonda Mbrojtja kur nuk perdoret: fiket ne 5sE vogel ne mase, portat..


Zbritje

Blender portativ per lengje

Blender portativ per lengjeNumri i modelit:HM-03Volumi: 380ml Modeli i motorit:DC3.6V Kapaciteti i modelit: 2000mAh Porta e karikimit:USB Koha e karikimit: rreth 3 ore Koha per nje punim te vetem: 90 sekonda Mbrojtja kur nuk perdoret: fiket ne 5sE vogel ne mase, portat..


Zbritje

Hekur udhetimi dhe me avull dsp

Hekur udhetimi dhe me avull dspTipare te mbrojtjes nga mbinxehjaKontroll te temperaturesAvull per hekurosje te lehteFuqia dalese; 1200W/1100WPllaka qeramike e veshjesSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëm..


Zbritje

Hekur udhetimi dhe me avull dsp

Hekur udhetimi dhe me avull dspTipare te mbrojtjes nga mbinxehjaKontroll te temperaturesAvull per hekurosje te lehteFuqia dalese; 1200W/1100WPllaka qeramike e veshjesSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëm..


Zbritje

Rrip fosforeshent per kafshe shtepiake

Rrip fosforeshent per kafshe shtepiakeSpecifikimet e artikullit Gjendja e produktit : Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transpo..


Zbritje

Rrip fosforeshent per kafshe shtepiake

Rrip fosforeshent per kafshe shtepiakeSpecifikimet e artikullit Gjendja e produktit : Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transpo..


Zbritje

Shtrydhese Agrumesh DSP KJ1056

Shtrydhese Agrumesh DSP KJ1056Shtrydhesja perdoret per te shtrydhur agrume : limon, portokall, mandarina.Me ane te se ciles ju keni mundesi te pergatisni lengje frytash te shijshme dhe te shendetshme .Voltazhi: 220-240VDalja: 40WKapaciteti: 1.2 L2 butona per shpejtesine..


Zbritje

Shtrydhese Agrumesh DSP KJ1056

Shtrydhese Agrumesh DSP KJ1056Shtrydhesja perdoret per te shtrydhur agrume : limon, portokall, mandarina.Me ane te se ciles ju keni mundesi te pergatisni lengje frytash te shijshme dhe te shendetshme .Voltazhi: 220-240VDalja: 40WKapaciteti: 1.2 L2 butona per shpejtesine..


Zbritje

Multimeter digital automatik AC dhe DC

Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda..


Zbritje

Multimeter digital automatik AC dhe DC

Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda..


Zbritje

1cope furce per pastrimin e Tastieres dhe mbledh pluhurat e Kondicionerit te makines

1cope furce per pastrimin e  Tastieres dhe mbledh pluhurat e  Kondicionerit te makines   Karakteristikat:Sasia: 1Materiali: Mikrofiber+pp+nylonMadhesia:L*W 16.5*4cm/6.50x1.57inch, Gjatesia e furces 3.3cm/1.31inchSpecifikimet e artikullitGjendja ..


Zbritje

1cope furce per pastrimin e Tastieres dhe mbledh pluhurat e Kondicionerit te makines

1cope furce per pastrimin e  Tastieres dhe mbledh pluhurat e  Kondicionerit te makines   Karakteristikat:Sasia: 1Materiali: Mikrofiber+pp+nylonMadhesia:L*W 16.5*4cm/6.50x1.57inch, Gjatesia e furces 3.3cm/1.31inchSpecifikimet e artikullitGjendja ..


Zbritje

Kamer inteligjente me WIFI me aplikacion nga telefoni SD karte 32GB dhurate

Karakteristikat dhe specifikimet teknike:Monitorim PAN dhe TIL Kamera rrotullohet 350°pan dhe 90°tilt. Ju mund ta kontrolloni ate nga largesia nepermjet aplikacionit per telefon ose pc Audio me dy rruge Kamera ka mikrofon dhe altoparlant. P2P Kontroll ne distance ..


Zbritje

Kamer inteligjente me WIFI me aplikacion nga telefoni SD karte 32GB dhurate

Karakteristikat dhe specifikimet teknike:Monitorim PAN dhe TIL Kamera rrotullohet 350°pan dhe 90°tilt. Ju mund ta kontrolloni ate nga largesia nepermjet aplikacionit per telefon ose pc Audio me dy rruge Kamera ka mikrofon dhe altoparlant. P2P Kontroll ne distance ..


Zbritje

Pince automatike per zhveshjen e telave

100% markë e re dhe me cilësi të lartë.Ky zhveshes Automatik Telash  do të zhveshë, të shtypë dhe prerë në një pjesë të kohës së mjeteve tradicionale, pa dëmtime. Pincat kanë aftësi dërrmuese dhe janë të kodifikuara me ngjyra për crimps në terminalet e izoluar dhe ..


Zbritje

Pince automatike per zhveshjen e telave

100% markë e re dhe me cilësi të lartë.Ky zhveshes Automatik Telash  do të zhveshë, të shtypë dhe prerë në një pjesë të kohës së mjeteve tradicionale, pa dëmtime. Pincat kanë aftësi dërrmuese dhe janë të kodifikuara me ngjyra për crimps në terminalet e izoluar dhe ..


KONDICIONER ECO PLUS 24 000 BTU

Kondicionerët MAXA me gaz R32 sigurojnë performancë të lartë me kosto më të ulët.Kjo game produkti dallohet per permasat kompakte dhe te lehta duke shmangur problemet e hapësirës dhe duke plotësuar kërkesat e rehatisë.Njësitë e jashtme janë inteligjente, të forta d..


KONDICIONER ECO PLUS 24 000 BTU

Kondicionerët MAXA me gaz R32 sigurojnë performancë të lartë me kosto më të ulët.Kjo game produkti dallohet per permasat kompakte dhe te lehta duke shmangur problemet e hapësirës dhe duke plotësuar kërkesat e rehatisë.Njësitë e jashtme janë inteligjente, të forta d..


KONDICIONER ECO PLUS 18 000 BTU

Kondicionerët MAXA me gaz R32 sigurojnë performancë të lartë me kosto më të ulët.Kjo game produkti dallohet per permasat kompakte dhe te lehta duke shmangur problemet e hapësirës dhe duke plotësuar kërkesat e rehatisë.Njësitë e jashtme janë inteligjente, të forta d..


KONDICIONER ECO PLUS 18 000 BTU

Kondicionerët MAXA me gaz R32 sigurojnë performancë të lartë me kosto më të ulët.Kjo game produkti dallohet per permasat kompakte dhe te lehta duke shmangur problemet e hapësirës dhe duke plotësuar kërkesat e rehatisë.Njësitë e jashtme janë inteligjente, të forta d..


KONDICIONER ECO PLUS 9000 BTU

Kondicionerët MAXA me gaz R32 sigurojnë performancë të lartë me kosto më të ulët.Kjo game produkti dallohet per permasat kompakte dhe te lehta duke shmangur problemet e hapësirës dhe duke plotësuar kërkesat e rehatisë.Njësitë e jashtme janë inteligjente, të forta d..


KONDICIONER ECO PLUS 9000 BTU

Kondicionerët MAXA me gaz R32 sigurojnë performancë të lartë me kosto më të ulët.Kjo game produkti dallohet per permasat kompakte dhe te lehta duke shmangur problemet e hapësirës dhe duke plotësuar kërkesat e rehatisë.Njësitë e jashtme janë inteligjente, të forta d..


Zbritje

POMPE NXEHTESIE MAXA (CHILLER)

Specifikimet e artikullit Përdorimi i teknologjisë së inverterit së bashku me motorët DC brushless siguron efikasitet më të madh të përgjithshëm të energjisë së njësive, falë edhe kapacitetit të lartë dhe efektit modulues. Përdorimi i gjithanshëm i të gjithë komponen..


Zbritje

POMPE NXEHTESIE MAXA (CHILLER)

Specifikimet e artikullit Përdorimi i teknologjisë së inverterit së bashku me motorët DC brushless siguron efikasitet më të madh të përgjithshëm të energjisë së njësive, falë edhe kapacitetit të lartë dhe efektit modulues. Përdorimi i gjithanshëm i të gjithë komponen..


Zbritje

KRISS 7 KW

E vogël dhe e  përshtatshmeModeli Kriss3 7 kW sjellë nxehtësinë e duhur në dhoma të vogla.  Madhësia e saj kompakte dhe dizajni i thjeshtë, i kombinuar me performancën e saj të lartë, e bëjnë këtë stufë jashtëzakonisht praktike,pasi pë..


Zbritje

KRISS 7 KW

E vogël dhe e  përshtatshmeModeli Kriss3 7 kW sjellë nxehtësinë e duhur në dhoma të vogla.  Madhësia e saj kompakte dhe dizajni i thjeshtë, i kombinuar me performancën e saj të lartë, e bëjnë këtë stufë jashtëzakonisht praktike,pasi pë..


Zbritje

OXHAK ME DRU PER NGROHJE ME UJE

Përveç ngrohjes së shtëpisë, IDRO 50 prodhon ujë të ngrohtë edhe  për pajisjet shtëpiake. Karakteristikat:• Struktura çeliku e salduar e trashë• mekanizëm automatik i kontrollit të tejkalimit të tymit• Xhami qeramik rezistent ndaj goditjes termike deri në 800 ..


Zbritje

OXHAK ME DRU PER NGROHJE ME UJE

Përveç ngrohjes së shtëpisë, IDRO 50 prodhon ujë të ngrohtë edhe  për pajisjet shtëpiake. Karakteristikat:• Struktura çeliku e salduar e trashë• mekanizëm automatik i kontrollit të tejkalimit të tymit• Xhami qeramik rezistent ndaj goditjes termike deri në 800 ..


Shiko 1 nga 20 te 23 (2 faqe)