MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth per Drejtuesit e Motocikletes

Kufje me Bluetooth per Drejtuesit e Motocikletes
Kufje me Bluetooth per Drejtuesit e Motocikletes
Kufje me Bluetooth per Drejtuesit e Motocikletes
Kufje me Bluetooth per Drejtuesit e Motocikletes
-29 %
Kufje me Bluetooth per Drejtuesit e Motocikletes
Kufje me Bluetooth per Drejtuesit e Motocikletes
Kufje me Bluetooth per Drejtuesit e Motocikletes
Kufje me Bluetooth per Drejtuesit e Motocikletes
Kufje me Bluetooth per Drejtuesit e Motocikletes

Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje 

Lidhja : me vluetooth versioni 5.0

Distanca e komunikimit : 20-30 metra

Koha e karikimit full : 1 ore

Koha StandBy : 160 ore

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi, PC, iPad etj


Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,499Leke
3,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Kufje per Motociklete
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.