MENU
Shporta

Kufje HEADSET BOSE XY-835BT me mikrofon te integruar | KUFJE BOSE XY-835BT

Kufje HEADSET BOSE XY-835BT me mikrofon te integruar | KUFJE BOSE XY-835BT
Kufje HEADSET BOSE XY-835BT me mikrofon te integruar | KUFJE BOSE XY-835BT
Kufje HEADSET BOSE XY-835BT me mikrofon te integruar | KUFJE BOSE XY-835BT
Vetem Online -23 %
Kufje HEADSET BOSE XY-835BT me mikrofon te integruar | KUFJE BOSE XY-835BT
Kufje HEADSET BOSE XY-835BT me mikrofon te integruar | KUFJE BOSE XY-835BT
Kufje HEADSET BOSE XY-835BT me mikrofon te integruar | KUFJE BOSE XY-835BT
Kufje HEADSET BOSE XY-835BT me mikrofon te integruar | KUFJE BOSE XY-835BT

Kufje HEADSET BOSE XY-835BT me mikrofon te integruar | KUFJE BOSE XY-835BT


Pershkrimi i Produktit

Emri : Kufje BOSE

Modeli : QC35

Ngjyra : Gri

Kontroll ne Distance : Po

Stili : On-Ear

Lidhja: Wifi

Autonomia e baterise : mbi 5 ore

Koha standby : 120 ore

Materiali : Plastik mat

Detaje : Kufje per kompjuter, smartphone dhe gaming, jane te pershtatshme per lojra, per te degjuar muzike, dhe per thirrje audio dhe video. Lidhen me wifi dhe nese nuk lidhen me nje pajisje per 5 minuta atehere fiken automatikisht.

Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
2,599Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Bose XY-835BT
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.