MENU
Shporta

Kamera Sportive 4K HD | Eken 4K Action Camera

Kamera Sportive 4K HD | Eken 4K Action Camera
Kamera Sportive 4K HD | Eken 4K Action Camera
Kamera Sportive 4K HD | Eken 4K Action Camera
Kamera Sportive 4K HD | Eken 4K Action Camera
Kamera Sportive 4K HD | Eken 4K Action Camera
Vetem Online -12 %
Kamera Sportive 4K HD | Eken 4K Action Camera
Kamera Sportive 4K HD | Eken 4K Action Camera
Kamera Sportive 4K HD | Eken 4K Action Camera
Kamera Sportive 4K HD | Eken 4K Action Camera
Kamera Sportive 4K HD | Eken 4K Action Camera
Kamera Sportive 4K HD | Eken 4K Action Camera

Kamera Sportive 4K HD | Eden 4K Action Camera

PERSHKRIMI I PRODUKTIT


Emri :  Kamera Sportive 4K HD

Modeli : H9R

Display: 2inch

Bateria: 1050mAh 

Rezolucioni: Video 1028P/ Foto: 4032x3024

Lente me kënd të gjerë: 170 gradë

E papërshkueshëm nga uji: Deri në 100 metra


Detaje: Kamera e papërshkueshme nga uji EKEN H9R është një aparat kamera fotografike ideale veprimi 4K për përdorim të përditshëm ose udhëtime: kur jeni duke bërë surf, zhytje në det, ose udhetime me biçikletë.Kamera e veprimit për adhuruesit e sportit ose këdo që dëshiron të regjistrojë pamje mahnitëse. Gjithkush mund të përdorë kamerën sportive 4K për të kapur video dhe për të ndarë argëtimin mes familjes dhe miqve tuaj.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
7,899Leke
8,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Eken 4K Action Camera
  • Magazina: Tirane

Available Options

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.