Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Zbritje

Kallaj Baku BK-10005

Kallaj Baku BK-10005Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermj..


Zbritje

Kallaj Baku BK-10005

Kallaj Baku BK-10005Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermj..


Zbritje

Gershere Per Patch Panel

Gershere Per Patch PanelGjatesia : 180mm. Njihet ndryshe dhe si thike. Perdoret per modulet AMP, panelet UTP dhe e pershtatshme per PBX ose rrjetet telefonike Eshte zgjidhje shume e mire per inxhineret dhe personelin teknik .Length 180mm. Specifikimet e artikullitG..


Zbritje

Gershere Per Patch Panel

Gershere Per Patch PanelGjatesia : 180mm. Njihet ndryshe dhe si thike. Perdoret per modulet AMP, panelet UTP dhe e pershtatshme per PBX ose rrjetet telefonike Eshte zgjidhje shume e mire per inxhineret dhe personelin teknik .Length 180mm. Specifikimet e artikullitG..


Zbritje

Fishe Karikimi Baseus USB C Lightning

Fishe Karikimi Baseus USB C LightningSpecificationsLloji USB C to Lightning PD CableMateriali: TPE + aluminumOutput: 5V/2A, 9V/2A, 14V/1AShpejtesia e transmetimit : 480 MbpsFuqia: 18WGjatesia: 1 MPesha: 24 gSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i..


Zbritje

Fishe Karikimi Baseus USB C Lightning

Fishe Karikimi Baseus USB C LightningSpecificationsLloji USB C to Lightning PD CableMateriali: TPE + aluminumOutput: 5V/2A, 9V/2A, 14V/1AShpejtesia e transmetimit : 480 MbpsFuqia: 18WGjatesia: 1 MPesha: 24 gSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i..


Zbritje

Klonues chipash 125kHZ

Klonues chipash 125kHZSi ta perdorni:1. Ndizeni, drita led do te pulsoje per nje sekonde.2. Vendosni karte RFID ne vendin e caktuar per tu lexuar .3. Shtypni butonin e leximit, do te ndizet llamba led e shoqeruar me zhurmen beep.4. Vendosni karten RFID qe te shkruhet ne..


Zbritje

Klonues chipash 125kHZ

Klonues chipash 125kHZSi ta perdorni:1. Ndizeni, drita led do te pulsoje per nje sekonde.2. Vendosni karte RFID ne vendin e caktuar per tu lexuar .3. Shtypni butonin e leximit, do te ndizet llamba led e shoqeruar me zhurmen beep.4. Vendosni karten RFID qe te shkruhet ne..


Zbritje

Kuti Foto Studio Per Foto Profesionale

Kuti Foto Studio Per Foto Profesionale MaterialI: PVC Fuqia:3.5W LED Qty:20pcsPower : 5V Dimensionet: 30*23*22cm Pesha :307gSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin..


Zbritje

Kuti Foto Studio Per Foto Profesionale

Kuti Foto Studio Per Foto Profesionale MaterialI: PVC Fuqia:3.5W LED Qty:20pcsPower : 5V Dimensionet: 30*23*22cm Pesha :307gSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin..


Zbritje

Switch Me 16 Porta 10/100Mbps PoE

Switch Me 16 Porta 10/100Mbps PoE Specifikimet:Switch me PoE nuk perfshin vetem funklsionet qe ka nje switch, por gjithashtu u mundeson juve te tranferoni te dhena dhe fuqi ne te njejten kohe me nje Kabell Ethernet Cat5e ose Cat6e. •    &nb..


Zbritje

Switch Me 16 Porta 10/100Mbps PoE

Switch Me 16 Porta 10/100Mbps PoE Specifikimet:Switch me PoE nuk perfshin vetem funklsionet qe ka nje switch, por gjithashtu u mundeson juve te tranferoni te dhena dhe fuqi ne te njejten kohe me nje Kabell Ethernet Cat5e ose Cat6e. •    &nb..


Zbritje

Switch Me 8 Porta Gigabit PoE

Switch Me 8 Porta Gigabit PoE Specifikimet:Switch me PoE nuk perfshin vetem funklsionet qe ka nje switch, por gjithashtu u mundeson juve te tranferoni te dhena dhe fuqi ne te njejten kohe me nje Kabell Ethernet Cat5e ose Cat6e. 8 porta Gigabit Ethernet  (..


Zbritje

Switch Me 8 Porta Gigabit PoE

Switch Me 8 Porta Gigabit PoE Specifikimet:Switch me PoE nuk perfshin vetem funklsionet qe ka nje switch, por gjithashtu u mundeson juve te tranferoni te dhena dhe fuqi ne te njejten kohe me nje Kabell Ethernet Cat5e ose Cat6e. 8 porta Gigabit Ethernet  (..


Zbritje

Switch Me 5 Porta Fast Ethernet PoE

Switch Me 5 Porta Fast Ethernet PoE Specifikimet:Switch me PoE nuk perfshin vetem funklsionet qe ka nje switch, por gjithashtu u mundeson juve te tranferoni te dhena dhe fuqi ne te njejten kohe me nje Kabell Ethernet Cat5e ose Cat6e. Porta 1-4 suporton funksio..


Zbritje

Switch Me 5 Porta Fast Ethernet PoE

Switch Me 5 Porta Fast Ethernet PoE Specifikimet:Switch me PoE nuk perfshin vetem funklsionet qe ka nje switch, por gjithashtu u mundeson juve te tranferoni te dhena dhe fuqi ne te njejten kohe me nje Kabell Ethernet Cat5e ose Cat6e. Porta 1-4 suporton funksio..


Zbritje

Switch D-Link Me 24 Porta Gigabit

Switch D-Link Me 24 Porta GigabitSpecifikimet:Sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.Perfshin D-Link Green Technology per te kursyer energjine .24 porta 10/100/1000 Mbps Gigabit Auto MDI/MDIX crossover per te gjitha portatSkema switching  e ..


Zbritje

Switch D-Link Me 24 Porta Gigabit

Switch D-Link Me 24 Porta GigabitSpecifikimet:Sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.Perfshin D-Link Green Technology per te kursyer energjine .24 porta 10/100/1000 Mbps Gigabit Auto MDI/MDIX crossover per te gjitha portatSkema switching  e ..


Zbritje

Switch D-Link Me 24 Porta Fast Ethernet 10/100Mbps

Switch D-Link Me 24 Porta Fast Ethernet 10/100MbpsSpecifikimet:Sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.Tipi i Switch:  Switch Jomanual Tipi i portave Ethernet: Fast Ethernet Sasia e portave: 24 porta 10/100Mbps Temperatura: -10 ˚ deri ne 7..


Zbritje

Switch D-Link Me 24 Porta Fast Ethernet 10/100Mbps

Switch D-Link Me 24 Porta Fast Ethernet 10/100MbpsSpecifikimet:Sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.Tipi i Switch:  Switch Jomanual Tipi i portave Ethernet: Fast Ethernet Sasia e portave: 24 porta 10/100Mbps Temperatura: -10 ˚ deri ne 7..


Zbritje

Switch D-Link Me 16 Porta Fast Ethernet 10/100Mbps

Switch D-Link Me 16 Porta Fast Ethernet 10/100MbpsSpecifikimet:Sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.Perfshin D-Link Green Technology per te kursyer energjine .16 porta 10/100 Mbps Auto MDI/MDIX crossover per te gjitha portatSkema switching..


Zbritje

Switch D-Link Me 16 Porta Fast Ethernet 10/100Mbps

Switch D-Link Me 16 Porta Fast Ethernet 10/100MbpsSpecifikimet:Sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.Perfshin D-Link Green Technology per te kursyer energjine .16 porta 10/100 Mbps Auto MDI/MDIX crossover per te gjitha portatSkema switching..


Zbritje

Switch D-Link Me 16 Porta Gigabit

Switch D-Link Me 16 Porta GigabitSpecifikimet:Sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.Perfshin D-Link Green Technology per te kursyer energjine .16 porta 10/100/1000 Mbps Gigabit Auto MDI/MDIX crossover per te gjitha portatSkema switching  e ..


Zbritje

Switch D-Link Me 16 Porta Gigabit

Switch D-Link Me 16 Porta GigabitSpecifikimet:Sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.Perfshin D-Link Green Technology per te kursyer energjine .16 porta 10/100/1000 Mbps Gigabit Auto MDI/MDIX crossover per te gjitha portatSkema switching  e ..


Zbritje

Switch D-Link Me 5 Porta Gigabit

Switch D-Link Me 5 Porta GigabitSpecifikimet:Sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.·          5 Porta RJ45 10/100/1000 Mbps Gigabit ·         Auto MDI/MDIX..


Zbritje

Switch D-Link Me 5 Porta Gigabit

Switch D-Link Me 5 Porta GigabitSpecifikimet:Sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.·          5 Porta RJ45 10/100/1000 Mbps Gigabit ·         Auto MDI/MDIX..


Zbritje

Switch Me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps

Switch Me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 MbpsSpecifikimet:·        8 porta RJ45 10/100Mbps, suporton auto MDI/MDIX .·         Teknologjia Green Ethernet kursen fuqine ne 70% .·     &..


Zbritje

Switch Me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps

Switch Me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 MbpsSpecifikimet:·        8 porta RJ45 10/100Mbps, suporton auto MDI/MDIX .·         Teknologjia Green Ethernet kursen fuqine ne 70% .·     &..


Zbritje

Switch Me 5 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps

Switch Me 5 Porta Fast Ethernet 10/100 MbpsSpecifikimet:·         5 porta RJ45 10/100Mbps, suporton auto MDI/MDIX .·         Teknologjia Green Ethernet kursen fuqine ne 70% .·  &nb..


Zbritje

Switch Me 5 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps

Switch Me 5 Porta Fast Ethernet 10/100 MbpsSpecifikimet:·         5 porta RJ45 10/100Mbps, suporton auto MDI/MDIX .·         Teknologjia Green Ethernet kursen fuqine ne 70% .·  &nb..


Zbritje

Kuti Metalike Per Server Rack 16U

Kuti Metalike Per Server Rack 16USpecifikimet:Gjeresi x Gjatesi x Lartesi: 540mmx600mm(16U) Dera Perpara: Xham i mbeshtetur ne aluminDera e Pasme: Panel i pasmePaneli Anash: Mbyllet me anen e metodes lock (me celes) .Pjesa siper: Kasa siper ka te te integruar Force..


Zbritje

Kuti Metalike Per Server Rack 16U

Kuti Metalike Per Server Rack 16USpecifikimet:Gjeresi x Gjatesi x Lartesi: 540mmx600mm(16U) Dera Perpara: Xham i mbeshtetur ne aluminDera e Pasme: Panel i pasmePaneli Anash: Mbyllet me anen e metodes lock (me celes) .Pjesa siper: Kasa siper ka te te integruar Force..


Zbritje

Kuti Metalike Per Server Rack 12U

Kuti Metalike Per Server Rack 12USpecifikimet:Gjeresi x Gjatesi x Lartesi: 540mmx450mmx373mm (12U) Dera Perpara: Xham i mbeshtetur ne aluminDera e Pasme: Panel i pasmePaneli Anash: Mbyllet me anen e metodes lock (me celes) .Pjesa siper: Kasa siper ka te te integrua..


Zbritje

Kuti Metalike Per Server Rack 12U

Kuti Metalike Per Server Rack 12USpecifikimet:Gjeresi x Gjatesi x Lartesi: 540mmx450mmx373mm (12U) Dera Perpara: Xham i mbeshtetur ne aluminDera e Pasme: Panel i pasmePaneli Anash: Mbyllet me anen e metodes lock (me celes) .Pjesa siper: Kasa siper ka te te integrua..


Zbritje

Kuti Metalike Per Server Rack 9U

Kuti Metalike Per Server Rack 9USpecifikimet:Gjeresi x Gjatesi x Lartesi: 540mmx450mmx373mm (9U) Dera Perpara: Xham i mbeshtetur ne aluminDera e Pasme: Panel i pasmePaneli Anash: Mbyllet me anen e metodes lock (me celes) .Pjesa siper: Kasa siper ka te te integruar ..


Zbritje

Kuti Metalike Per Server Rack 9U

Kuti Metalike Per Server Rack 9USpecifikimet:Gjeresi x Gjatesi x Lartesi: 540mmx450mmx373mm (9U) Dera Perpara: Xham i mbeshtetur ne aluminDera e Pasme: Panel i pasmePaneli Anash: Mbyllet me anen e metodes lock (me celes) .Pjesa siper: Kasa siper ka te te integruar ..


Zbritje

Kuti Metalike Per Server Rack 7U

Kuti Metalike Per Server Rack 7USpecifikimet:Gjeresi x Gjatesi x Lartesi: 540mmx450mmx373mm (7U) Dera Perpara: Xham i mbeshtetur ne aluminDera e Pasme: Panel i pasmePaneli Anash: Mbyllet me anen e metodes lock (me celes) .Pjesa siper: Kasa siper ka te te integruar ..


Zbritje

Kuti Metalike Per Server Rack 7U

Kuti Metalike Per Server Rack 7USpecifikimet:Gjeresi x Gjatesi x Lartesi: 540mmx450mmx373mm (7U) Dera Perpara: Xham i mbeshtetur ne aluminDera e Pasme: Panel i pasmePaneli Anash: Mbyllet me anen e metodes lock (me celes) .Pjesa siper: Kasa siper ka te te integruar ..


Zbritje

Inverter Tripp Lite 6000W APS X Series 48VDC 208/230V Inverter/Charger with Pure Sine-Wave Output, AVR, Hardwired

Inverter Tripp Lite 6000W APS X Series 48VDC 208/230V Inverter/Charger with Pure Sine-Wave Output, AVR, Hardwired·         Ofron energji te paster sine-wave AC nga burimi AC ose DC.·       &..


Zbritje

Inverter Tripp Lite 6000W APS X Series 48VDC 208/230V Inverter/Charger with Pure Sine-Wave Output, AVR, Hardwired

Inverter Tripp Lite 6000W APS X Series 48VDC 208/230V Inverter/Charger with Pure Sine-Wave Output, AVR, Hardwired·         Ofron energji te paster sine-wave AC nga burimi AC ose DC.·       &..


Shiko 1 nga 20 te 65 (4 faqe)