HP EliteBook 8570p (15.6 inch) Laptop Core i5 (3360M) 2.8GHz 4GB 250GB

Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

More views

HP EliteBook 8570p (15.6 inch) Laptop Core i5 (3360M) 2.8GHz 4GB 250GB


Gjendja: Magazine

Ky produkt i certifikuar i rinovuar testohet dhe certifikohet për të parë dhe punuar si i ri. Procesi i rinovimit përfshin testimin e funksionalitetit, pastrimin bazë, inspektimin dhe ripaketimin. Produkti është me të gjitha aksesorët përkatës, një g...


25,900Leke


Porosit me whatsapp

Tags: HP EliteBook 8570p (15.6 inch) Laptop Core i5 (3360M) 2.8GHz 4GB 250GB

 • Ky produkt i certifikuar i rinovuar testohet dhe certifikohet për të parë dhe punuar si i ri. Procesi i rinovimit përfshin testimin e funksionalitetit, pastrimin bazë, inspektimin dhe ripaketimin. Produkti është me të gjitha aksesorët përkatës, një garanci minimale prej 90 ditësh dhe mund të mbërrijë në një kuti gjenerike. Vetëm shitësit që mbajnë një shirit me performancë të lartë mund të ofrojnë produkte të certifikuara të rinovuara në Aksesore.al    
 • MarkaHP
  Pesha3.74 Kg
  ModeliB6P98EA#ABU
  Madhesia ekranit15.6 inches
  Tipi i procesoritCore i5
  Shpejtesia cpu2.8 GHz
  RAM 4 GB
  Hard Drive Size250 GB
  Hard Disk Technologysshd
  Operating System

  Windows
  Specifikimet e artikullit

  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.


  Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h

  Pagesa        ||||CASH

  Kthimi         |Pa pagese brenda 48 oreve

  Siguria     | Blerje e sigurt.

  Shkruaj nje recension

  Shenim: HTML nuk lejohet!
      Keq           Mire

  Produkte te reja

  Ekran Origjinal per Samsung Galaxy J6 2018
  Zbritje
  New
  Konvertues Scart-Rca
  Zbritje
  New

  299Leke 399Leke

  Konvertues Scart-Rca

  Varse per meshkuj Gold
  Zbritje
  New

  999Leke 1,999Leke

  Varse per meshkuj Gold

  Byrzylyk per meshkuj ROUTE 66
  Zbritje
  New
  Multimeter digital automatik AC dhe DC
  Zbritje
  New
  USB Wifi Adapter
  Zbritje
  New

  999Leke 1,499Leke

  USB Wifi Adapter

  Mbrojtese per gjurin gjate aktiviteteve sportive
  Zbritje
  New
  Set Mbrojtese per gjurin-pajisje ortopedike
  Zbritje
  New
  Karikues per Baterine e Makines
  Zbritje
  New

  8,999Leke 11,900Leke

  Karikues per Baterine e Makines