Fujitsu Lifebook E752 Laptop

Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Specifikimet e artikullit

Gjendja e produktit :

Artikulli eshte refurbished.
Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 


Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt. 

Fujitsu Marka
LifeBook E752 seria
Ngjyrë Zi / Gri
Pesha e artikullit 2,5 Kg
Dimensionet e produktit 37.2 x 24.5 x 3.5 cm
Numri i modelit të artikullit VFY: E7520M4501DE
Madhësia e ekranit është 13.3 inç
Rezolucioni i ekranit 1366 x 768 pixel
Markë Intel procesor
Lloji i procesorit Core i5
Shpejtësia e procesorit 2.6 GHz
BGA1023 mbështetje procesor
Numri i përpunuesve 2
Madhësia RAM 4096 MB
Lloji i memories DDR3 SDRAM kompjuterike
Memoria maksimale e mbështetur 16 GB
Madhësia e hard disku 320 GB
Përshkrimi Hard-Disk hdd
Serial ATA Hard-Disk Interface
HD Graphics 4000 koprocesor grafik
Grafika e markës Intel® Chipset
Përshkrimi karta grafike intel_hd
802.11b, 802.11g, 802.11n pa tel
Numri i porteve të USB 2.0 2.0
Numri i porteve Ethernet 1
Tension 19 volt
Lloji i pajisjes optike DVD Super Multi
Sistemi operativ Windows 7 Professional
Lloji i baterisë Lithium-Ion (Li-Ion)
Jeta mesatare e baterisë (në orë) 12 orë
6700 milliamp_hours kapacitet të baterisë së litiumit
Paketa e baterisë së litiumit Bateritë e paketuara me pajisje
Pesha e baterisë së litiumit 200 gram

Shkruaj nje recension

Shenim: HTML nuk lejohet!
    Keq           Mire

Produkte te reja

Optimus Prime dhe Bumblebee Autobot
Zbritje
New
Unaze per meshkuj me gur te zi
Zbritje
New

999Leke 1,399Leke

Unaze per meshkuj me gur te zi

Varse per meshkuj dhe femra gold
Zbritje
New
Varse per meshkuj dhe femra me simbol kallashi
Zbritje
New
Maske Halloween Scream
Zbritje
New

249Leke 550Leke

Maske Halloween Scream

Maske Halloween
Zbritje
New

349Leke 550Leke

Maske Halloween

Maske Halloween per vajza
Zbritje
New

249Leke 550Leke

Maske Halloween per vajza

Maske Vampir per Halloween
Zbritje
New

249Leke 550Leke

Maske Vampir per Halloween

Maske Halloween Scream Blood
Zbritje
New