MENU
Shporta


Mikser & Shtrydhese Lengjesh & Zierese

Mikser & Shtrydhese Lengjesh & Zierese

Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1024 Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1024
Bli online -32 %
Modeli: Blender
Blender Dore Dsp per pergatitjen e ushqimeve te imta dhe lengjeve & Gote plastike 800ml dhuratePershkrimi i ProduktitEmri :  BlenderNumri modelit : KM1024Volumi : 800 mlMateriali : InoxNivele : Ka 2 nivele shpejtesieFuqia : 400wPerdoret : per fruta dhe perimeVecori te tjera :..
2,390Leke 3,499Leke
Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1071 Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1071
Bli online -17 %
Modeli: Blender
Blender Dore Dsp per pergatitjen e ushqimeve te imta dhe lengjeve & Gote plastike 500ml dhuratePershkrimi i ProduktitEmri :  BlenderNumri modelit : KM1071Volumi : 500 mlMateriali : InoxNivele : Ka 2 nivele shpejtesieFuqia : 600wPerdoret : per fruta dhe perimeVecori te tjera : e vo..
2,899Leke 3,499Leke
Blender Portativ Multifunksional per Lengje Blender Portativ Multifunksional per Lengje
Bli online -33 %
Modeli: Blender
Blender Portativ Multifunksional per LengjePershkrimi i ProduktitEmri :  BlenderNumri modelit : HM-03Volumi : 380 mlKapaciteti i baterise : 2000 mAhPorta e karikimit : USBKoha e karikimit full : rreth 3 oreKoha per nje punim te vetem : rreth 90 sekondaFiket automatikisht : pas 5 sekondaPer..
1,999Leke 2,999Leke
Mikser Dore Elektrik dhe Rrahese DSP Mikser Dore Elektrik dhe Rrahese DSP
Bli online -40 %
Modeli: DSP
Mikser Dore Elektrik dhe Rrahese DSPPershkrimi i ProduktitEmri :  Mikser & RraheseMarka : DSPNivele shpejtesie : 7 Perfshihen : 2 rrahese + 2 grepa brenda ne pakkoVecori : buton per heqjen e rrahesve lehtesisht, pastrohet lehtesisht, multifunksionale etjFunksioni : ..
1,499Leke 2,499Leke
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP
Bli online -29 %
Modeli: DSP
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSPPershkrimi i ProduktitEmri :  Mikser & RraheseMarka : DSPNivele shpejtesie : 5 Perfshihen : 2 rrahese + 2 grepaVecori : buton per heqjen e rrahesve lehtesisht, pastrohet lehtesisht, multifunksionale etjFunksioni : rrahese per vezet, mi..
2,499Leke 3,499Leke
Mikser Elektrik dhe Rrahese SOKANY HM-363 Mikser Elektrik dhe Rrahese SOKANY HM-363
Bli online -24 %
Modeli: Sokany HM-363
Mikser Elektrik dhe Rrahese SOKANY HM-363Pershkrimi i ProduktitEmri :  Mikser & RraheseMarka : SOKANY HM-363Nivele shpejtesie : 5 Perfshihen : 1 rrahese + 2 grepaVecori : buton per heqjen e rrahesve lehtesisht, pastrohet lehtesisht, multifunksionale etjFunksioni :&n..
1,899Leke 2,499Leke
Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje
Bli online -26 %
Modeli: DSP
Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per LengjePershkrimi i ProduktitEmri : ShtrydheseMarka : DSPNumri modelit : KJ1056Voltazhi : 220-240VDalja (Output) : 40WKapaciteti : 2 litraNivele shpejtesie : 2Vecori : praktike, pastrohet lehtesisht, multifunksionaleDetaje : Shtrydhesja DSP pe..
2,899Leke 3,899Leke
Shtrydhese Frutash dhe Perimesh DSP KJ1046| Pajisje Elektrike per Lengje Shtrydhese Frutash dhe Perimesh DSP KJ1046| Pajisje Elektrike per Lengje
Bli online I Ri -13 %
Modeli: DSP
Shtrydhese Frutash dhe Perimesh DSP KJ1046| Pajisje Elektrike per LengjePershkrimi i ProduktitEmri : ShtrydheseMarka : DSPFuqia: 85WVecori : praktike, pastrohet lehtesisht, multifunksionaleDetaje : Shtrydhesja DSP perdoret per te shtrydhur agrume si : lion, portokall, mandarina etj. Me ane..
3,399Leke 3,899Leke
Shtrydhese Frutash Sokany | Juice Extractor SK-4000 Shtrydhese Frutash Sokany | Juice Extractor SK-4000
Bli online -33 %
Modeli: SK-4000
Shtrydhese Frutash Sokany | Juice Extractor SK-4000Pershkrimi i ProduktitEmri : Shtrydhese frutashMarka : SokanyModeli :  SK-4000Voltazhi : AC 220-240VFrekuenca : 50 HzFuqia : 800 WShpejtesia : 18000-22000 rrotullime/minuteKohezgjatja e punes : 2 minutaArtikulli eshte i ri, i papërdor..
3,999Leke 5,999Leke
Shtrydhese Shegesh | Pomegranate Squeezer Machine Shtrydhese Shegesh | Pomegranate Squeezer Machine
Bli online -10 %
Modeli: Squeezer Machine
Shtrydhese Shegesh | Pomegranate Squeezer MachinePershkrimi i ProduktitEmri : ShtrydheseNgjyra : GriMateriali : HekurPermasat : 11.42x7.48x17.32 inchDetaje :  Perdoret per te shtrydhur shege, portokalle, mandarina, limona. Pajisje profesionale, mekanike dhe material shume i forte.Me anen e..
6,499Leke 7,199Leke
Xhezve Elektrike per Kafe DSP | Aparat per kafe | Coffee Maker KA3037 Xhezve Elektrike per Kafe DSP | Aparat per kafe | Coffee Maker KA3037
Bli online -26 %
Modeli: KA3037
Xhezve Elektrike per Kafe DSP | Aparat per kafe | Coffee Maker KA3037Pershkrimi i ProduktitEmri :  Xhezve ElektrikeModeli : KA3037Voltazhi : 220-240VOutput : 600WKapaciteti : 700 mlVecori te tjera : Mund ta merni kudo me vete, udhetim, pune, zyre etj. Permban elemente ngrohe..
1,999Leke 2,699Leke
Xhezve elektrike per kafe turke DSP | Aparat per kafe KA3027 Xhezve elektrike per kafe turke DSP | Aparat per kafe KA3027
Bli online -33 %
Modeli: Xhezve
Xhezve elektrike per kafe turke DSP | Aparat per kafe KA3027Pershkrimi i ProduktitEmri :  XhezveNumri modelit : KA3027Volumi : 300 mlMateriali : InoxFuqia : 600wPerdoret : per kafeVecori te tjera : Mund ta merni kudo me vete, udhetim, pune, zyre etjArtikulli eshte i ri, i pa..
999Leke 1,499Leke
Showing 1 to 12 of 15 (2 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.