Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

 • Ky produkt i certifikuar i rinovuar testohet dhe certifikohet për të parë dhe punuar si i ri. Procesi i rinovimit përfshin testimin e funksionalitetit, pastrimin bazë, inspektimin dhe ripaketimin. Produkti është me të gjitha aksesorët përkatës, një garanci minimale prej 90 ditësh dhe mund të mbërrijë në një kuti gjenerike. Vetëm shitësit që mbajnë një shirit me performancë të lartë mund të ofrojnë produkte të certifikuara të rinovuara në Aksesore.al
 • Specifikimet e artikullit

  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte refurbished.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 


  Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h

  Pagesa        ||||CASH

  Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

  Siguria     | Blerje e sigurt. 

  • Intel Core 4th Generation i5-4200M Processor (Dual Core, 3M Cache, 2.5 GHz, w/HD Graphics 4600).
  • 320 GB SATA Hard Drive (7200 RPM), 4GB DDR3L at 1600MHz, 8X DVD ROM Drive.
  • 14.0 Inch HD (1366x768) Anti-Glare LED-backlit, Dell Wireless 1506 802.11b/g/n.
  • Dell ControlVault, Fingerprint Reader, Smartcard and Contactless Smartcard Reader and Express Card.

  Shkruaj nje recension

  Lutemi Hyr ose regjistrohu qe te shkruash nje recension

  Produkte te ngjashme

  Produkte te reja

  Adaptore Kufjesh per Iphone 7, 7 plus
  Zbritje
  New
  Kamera Per Makine 1080 Full Hd
  Zbritje
  New

  4,999Leke 6,800Leke

  Kamera Per Makine 1080 Full Hd

  Bateri Samsung A5 2018
  Zbritje
  New

  1,499Leke 1,790Leke

  Bateri Samsung A5 2018

  Bateri Samsung Note 9
  Zbritje
  New

  1,499Leke 1,790Leke

  Bateri Samsung Note 9

  Bateri Samsung Note 8
  Zbritje
  New

  1,499Leke 1,790Leke

  Bateri Samsung Note 8

  Bateri Samsung A70
  Zbritje
  New

  1,499Leke 1,790Leke

  Bateri Samsung A70

  Bateri Samsung A50
  Zbritje
  New

  1,499Leke 1,790Leke

  Bateri Samsung A50

  Bateri Samsung A30
  Zbritje
  New

  1,499Leke 1,790Leke

  Bateri Samsung A30

  Bateri Samsung A20
  Zbritje
  New

  1,499Leke 1,790Leke

  Bateri Samsung A20