Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Zbritje

599Leke 999Leke

Bikutina per floke me onde dhe kacurrela

Bikutina per floke me onde dhe kacurrelaSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti..


Zbritje

Bikutina per floke me onde dhe kacurrela

Bikutina per floke me onde dhe kacurrelaSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti..

599Leke 999Leke


Zbritje

599Leke 899Leke

Byrzylyk per meshkuj ROUTE 66

Pershkrimi1.Ky produkt eshte per meshkuj ROUTE 66 i printuar me disa shtresa 2.Materiali: Metal Alloy + Leather 3.Madhesia: Si ne figure 4.Pesha: 18g/copa 5.Permbajtja: 1cope byrzylykSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i..


Zbritje

Byrzylyk per meshkuj ROUTE 66

Pershkrimi1.Ky produkt eshte per meshkuj ROUTE 66 i printuar me disa shtresa 2.Materiali: Metal Alloy + Leather 3.Madhesia: Si ne figure 4.Pesha: 18g/copa 5.Permbajtja: 1cope byrzylykSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i..

599Leke 899Leke


Zbritje
New

299Leke 799Leke

Fluoreshente Per Femije (yje ose floke bore)

Fluoreshente Per Femije (yje ose floke bore)Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transp..


Zbritje
New

Fluoreshente Per Femije (yje ose floke bore)

Fluoreshente Per Femije (yje ose floke bore)Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transp..

299Leke 799Leke


Zbritje

599Leke 999Leke

Furce pastruese per fytyren

Furce pastruese per fytyrenSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Neperm..


Zbritje

Furce pastruese per fytyren

Furce pastruese per fytyrenSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Neperm..

599Leke 999Leke


Zbritje
New

139Leke 299Leke

Korrektor

Korrektor Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes S..


Zbritje
New

Korrektor

Korrektor Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes S..

139Leke 299Leke


Zbritje
New

349Leke 699Leke

Llak Per Floket

Llak Per FloketSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes S..


Zbritje
New

Llak Per Floket

Llak Per FloketSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes S..

349Leke 699Leke


Zbritje

2,199Leke 2,999Leke

Makine depilimi Alizz HC-301

Makine depilimi Alizz HC-301Modeli: AlizzNumri i modelit: HC-301Burimi i fuqise: ElectricNumri i shpejtesise: 2Tipi: DepilatorTarget grup: FemratBateria Litium: Li-ion 14430, 3.7V, 700MaHMban karikim me shume se 40 minuta.Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Ar..


Zbritje

Makine depilimi Alizz HC-301

Makine depilimi Alizz HC-301Modeli: AlizzNumri i modelit: HC-301Burimi i fuqise: ElectricNumri i shpejtesise: 2Tipi: DepilatorTarget grup: FemratBateria Litium: Li-ion 14430, 3.7V, 700MaHMban karikim me shume se 40 minuta.Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Ar..

2,199Leke 2,999Leke


Zbritje

2,299Leke 2,999Leke

Makine depilimi SH-Brown 2 ne 1

Makine depilimi SH-Brown 2 ne 1 Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti&nb..


Zbritje

Makine depilimi SH-Brown 2 ne 1

Makine depilimi SH-Brown 2 ne 1 Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti&nb..

2,299Leke 2,999Leke


Zbritje

1,199Leke 1,699Leke

Makine dylli plus nje shufer dylli

Makine dylli1. Para perdorimit sigurohuni qe lekura te jete e paster.2.Vendosni dyllin ne makinen e dyllit3. Vendoseni pajisjen ne prize dhe mbajnei derisa te shkrihet dylli.4. Aplikoni dyllin.Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdo..


Zbritje

Makine dylli plus nje shufer dylli

Makine dylli1. Para perdorimit sigurohuni qe lekura te jete e paster.2.Vendosni dyllin ne makinen e dyllit3. Vendoseni pajisjen ne prize dhe mbajnei derisa te shkrihet dylli.4. Aplikoni dyllin.Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdo..

1,199Leke 1,699Leke


Zbritje

1,899Leke 2,899Leke

Mashe per floket dsp 20023

Mashe per floket dsp 20023Fuqia: 25-39WKontrolli i temperatures: 80-240 grade celcius.Aplikohet ne floke: te lagur dhe te thateMateriali: QeramikeVoltazhi: 100-240v (voltazh i dyfishte)Burimi i fuqise: elektrikeNumri i modelit: 20023Materiali: Akrilik(fiber tekstile)Emr..


Zbritje

Mashe per floket dsp 20023

Mashe per floket dsp 20023Fuqia: 25-39WKontrolli i temperatures: 80-240 grade celcius.Aplikohet ne floke: te lagur dhe te thateMateriali: QeramikeVoltazhi: 100-240v (voltazh i dyfishte)Burimi i fuqise: elektrikeNumri i modelit: 20023Materiali: Akrilik(fiber tekstile)Emr..

1,899Leke 2,899Leke


Zbritje

99Leke 129Leke

Maske e Zeze Per Poret E Fytyres

Maske e Zeze Per Poret E FytyresSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |N..


Zbritje

Maske e Zeze Per Poret E Fytyres

Maske e Zeze Per Poret E FytyresSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |N..

99Leke 129Leke


Zbritje
New

599Leke 999Leke

Ore Rere

Ore RereSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes Shqiptar..


Zbritje
New

Ore Rere

Ore RereSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes Shqiptar..

599Leke 999Leke


Zbritje

999Leke 1,399Leke

Palete dhe highlighter 15 ngjyra

Palete dhe highlighter 15 ngjyraSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |N..


Zbritje

Palete dhe highlighter 15 ngjyra

Palete dhe highlighter 15 ngjyraSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |N..

999Leke 1,399Leke


Zbritje

899Leke 1,399Leke

Palete i plote (highlighter, brush, tone per syte, shkelqyes per buzet dhe pasqyre brenda)

Palete i plote (highlighter, brush, tone per syte, shkelqyes per buzet dhe pasqyre brenda)Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone e..


Zbritje

Palete i plote (highlighter, brush, tone per syte, shkelqyes per buzet dhe pasqyre brenda)

Palete i plote (highlighter, brush, tone per syte, shkelqyes per buzet dhe pasqyre brenda)Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone e..

899Leke 1,399Leke


Zbritje

499Leke 899Leke

Palete Naked dhe Highlighter

Palete Naked dhe HighlighterSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Neper..


Zbritje

Palete Naked dhe Highlighter

Palete Naked dhe HighlighterSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Neper..

499Leke 899Leke


Zbritje

799Leke 1,399Leke

Palete ne forme kulete dhe highlighter

Palete ne forme kulete dhe highlighterSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti&n..


Zbritje

Palete ne forme kulete dhe highlighter

Palete ne forme kulete dhe highlighterSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti&n..

799Leke 1,399Leke


Zbritje

899Leke 1,299Leke

Palete Tone Per Syte 25 Ngjyra

Palete Tone Per Syte 25 NgjyraSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nep..


Zbritje

Palete Tone Per Syte 25 Ngjyra

Palete Tone Per Syte 25 NgjyraSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nep..

899Leke 1,299Leke


Zbritje

499Leke 999Leke

Palete Tone Per Syte dhe Highlighter

Palete Tone Per Syte dhe LighlighterSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti&nbs..


Zbritje

Palete Tone Per Syte dhe Highlighter

Palete Tone Per Syte dhe LighlighterSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti&nbs..

499Leke 999Leke


Zbritje

349Leke 799Leke

Pasqyre me dy ane per femra

Pasqyre me dy ane per femraSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Neperm..


Zbritje

Pasqyre me dy ane per femra

Pasqyre me dy ane per femraSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Neperm..

349Leke 799Leke


Zbritje

99Leke 129Leke

Piskatore

PiskatoreSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes Shqipta..


Zbritje

Piskatore

PiskatoreSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes Shqipta..

99Leke 129Leke


Shiko 1 nga 20 te 31 (2 faqe)